מחשבים ותקשורת

העסק שבניתם ב-10 אצבעות עומד בפני תביעה, או שאתם תובעים צד שהסב לכם נזק? גם אם אתם בטוחים שתצאו מנצחים בבית המשפט, המציאות לא תמיד תומכת בהרגשה הזאת. קיימים אלפי מקרים של בעלי עסק אשר הפסידו בתביעות שונות שהיו אמורות להיפסק לטובתם, בגלל דבר אחד שאסור בתכלית לקחת אותו כמובן מאליו – ראיה.

הראיות תומכות בטיעונים העובדתיים שלכם; הן אלה שיכולות להטות את המשפט לטובתכם ולהביא לנצחונכם במשפט. אם אתם והצוות המשפטי שלכם עומדים בפני מבוי סתום מבחינת ההוכחות לצדקתכם, נשמח לעזור לכם.

הראיות שניתן להשיג – ולהציג

חוק פקודת הראיות אשר חוקק בשנת 1971 קובע אילו ראיות ניתן ואסור להציג בבית המשפט, כדי להגביל את השימוש בראיות שעלולות לפגוע בזכויות הבסיס של אזרחי מדינת ישראל. כדי להסביר מהן ראיה קבילה, נסביר קודם מהי ראיה לא קבילה.

ראיה בלתי קבילה היא ראיה שהושגה שלא כדין בדרכים שאולי נראות לגיטימיות להשגת ראיות עבור מי שאינו עוסק בתחום המשפט, אך עלולות להתגלות כפסולות בבית המשפט. לדוגמא: האזנת סתר לטלפון עלולה להכניס אתכם לצרות, חדירה למחשב של התובע או הנתבע שלא כדין היא עילה למאסר עד 3 שנים, הוצאת הודאה תוך שימוש בכוח היא עבירה פלילית, כך גם איסוף ראיה תוך התפרצות וכיו"ב.

אם תבצעו את הדברים הללו שלא כחוק אתם עשויים למצוא את עצמכם במצב הרבה יותר גרוע בבית המשפט ואף להפסיד בו. אז איך אתם כן יכולים להשיג ראיות? זה הזמן ליצור קשר עם מישהו שזו העבודה שלו.

כך תשיגו את ההוכחה שאתם זקוקים לה

אל תתנו לשאננות או להנחה שהכול יסתדר להרוס לכם את כל מה שעבדתם בשבילו. מה שאתם צריכים הוא הוכחה חותכת שאיתה תנצחו בבית המשפט. בשביל זה אתם חייבים לפנות לאיש מקצוע שזוהי מומחיותו ועיסוקו – איסוף ראיות קבילות במינימום זמן, ובמקסימום תועלת.

הזמן אוזל, התביעה בעיצומה ואתם חייבים את ההוכחה שתוציא אתכם מנצחים. 

משרדינו מטפל בחקירות לצרכים משפטיים – מסחרי, פלילי, נזיקין, עבודה, גבייה, ירושות, משפחה, נדל"ן, זכויות יוצרים ועוד.